Програмовий зміст: вчити дітей відтворювати в малюнку образ улюбленої іграшки; закріплювати вміння передавати форму, розташування частин тіла, їх величину, закріплювати вміння малювати округлі та прямокутні предмети; вчити малювати крупно, на весь аркуш; вправляти у малюванні та розфарбовуванні; виховувати прагнення доводити задум до кінця; вчити аналізувати й оцінювати малюнки свої та своїх товаришів.
Матеріал: альбомні аркуші паперу, кольорові олівці.
Хід заняття:
І.Вступна частина
1.Організаційний момент.
1.Ігрова ситуація. До групи завітав Зайчик. Він розповів малятам про те, що в лісі відкрився дитячий садок для звірят, але у звірятомаляток мало іграшок. І Зайчик просить дітей намалювати свої улюблені іграшки, щоб показати маленьким звіряткам.
ІІ.Основна частина
2.Вихователь пропонує поміркувати, яка іграшка в кожного най - улюбленіша, і намалювати її.
3.Вихователь нагадує про охайне зафарбовування.
4.Самостійна робота дітей.
5.Вихователь пропонує дітям розповісти про те, що вони намалювали.
Виставка робіт. Діти складають малюнки у конверт і відправляють Зайчикові.
І.Вступна частина
1.Організаційний момент.
1.Ігрова ситуація. До групи завітав Зайчик. Він розповів малятам про те, що в лісі відкрився дитячий садок для звірят, але у звірятомаляток мало іграшок. І Зайчик просить дітей намалювати свої улюблені іграшки, щоб показати маленьким звіряткам.
ІІ.Основна частина
2.Вихователь пропонує поміркувати, яка іграшка в кожного най - улюбленіша, і намалювати її.
3.Вихователь нагадує про охайне зафарбовування.
4.Самостійна робота дітей.
5.Вихователь пропонує дітям розповісти про те, що вони намалювали.
Виставка робіт. Діти складають малюнки у конверт і відправляють Зайчикові.
ІІІ.Заключна частина
Немає коментарів:
Дописати коментар